Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Сторінки

У серпні 2018 року ЗАТ «Вітекс» відзначило 30-й ювілей. Протягом 30 років і по сьогоднішній день підприємство утримує лідируючі позиції на вітчизняному косметичному ринку.
Стабільно високих результатів ЗАТ «Вітекс» домагається завдяки ефективній системі менеджменту якості: компанія успішно підтвердила відповідність здійснюваної діяльності вимогам нової версії стандарту СТБ ISO 9001-2015 та міжнародного стандарту ISO 22716: 2007 (GMP).

Також продовжено дію сертифікатів, що підтверджують, що система управління навколишнім середовищем (СУНС) відповідає вимогам стандарту СТБ ISO 14001-2017, система управління охороною праці - вимогам СТБ 18001-2009. Продукція компанії постачається більш ніж в 25 країн ближнього і далекого зарубіжжя, серед яких США, Іран, Ірак, Казахстан, Україна, Молдова, країни Євросоюзу, Близького Сходу і Латинської Америки, Канада, Ізраїль та ін. Мережа фірмових магазинів постійно зростає і вже налічує близько 600 торгових об'єктів.

Компанія «Вітекс» не зупиняється на досягнутому-впроваджує у виробництво новітні світові технології, нарощує виробничі потужності, випускає інноваційні косметичні засоби з технологічно і хімічно складними формулами. Палітра косметичних засобів ЗАТ «Вітекс» поповнилася аптечної лінією «Pharmacos Dead Sea Аптечна косметика Мертвого моря» - це унікальні оздоровлюючі засобів для обличчя, тіла і волосся на основі мінералів і грязі Мертвого моря. У цій лінії випущена воістину революційна Магнітна маска краси, яка не має аналогів у вітчизняних виробників, завдяки якій в домашніх умовах можна провести сеанс цілющого магнітного мікромасажу для вражаючого результату перетворення шкіри.

Також на ринок випущена спеціальна лінія для міських мешканок, яка допомагає зберегти красу шкіри в умовах міста, - «Perfect City Skin Досконала шкіра в умовах міста».