Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Про дитячу шкіру

Дитяча шкіра має свої особливості, і щоб обрати правильне дитяче мило потрібно їх розуміти. Перше - це те, що роговий шар дитячої шкіри досить тонший, ніж дорослий. Ніжна шкіра малюка поглинає все, що на неї нанести набагато краще. Тому якщо в косметиці є шкідливі домішки — шанс проникнути в шкіру дитини вище, ніж у дорослого. Тому потрібно ретельно перевіряти склад дитячої косметики. Також дитяча шкіра майже не виділяє жирів, тому дитяча косметика містить більший відсоток масел, ніж аналогічні засоби для дорослих. З цієї ж причини дитяча косметика не завжди підходить дорослим. Шкіра дитини чутливіше шкіри дорослого, тому до мила для дітей особливі вимоги.

Особливості дитячого мила

Дитяче мило відрізняється від звичайного туалетного відсутністю алергенів, барвників і ароматів, воно спеціально розроблене для використання з перших днів життя дитини. В першу чергу, дитяче мило не повинно містити барвників і ароматизаторів. Вони надають туалетному милу приємні колір і аромат, але у дитини можуть викликати алергічну реакцію. Дітям підходить тільки мило з позначкою «гіпоалергенне». Обов'язкова умова для дитячого мила - знижений щодо дорослого туалетного мила рівень pH — кислотності. Якщо у класичному туалетному милі показник pH становить до 10 одиниць, то в дитячому він знаходиться на рівні 7-8. Для додаткового зволоження в рецептуру дитячого мила вводять крем. Тоді продукт називається "крем-мило". Таке дитяче мило додатково пом'якшує ніжну шкіру. Крім того, натуральні екстракти і добавки приносять додаткову користь: ромашка має протизапальну дію, череда допомагає впоратися з діатезом, олія обліпихи допомагає загоювати ранки і порізи. Перевірити, чи підійде куплене мило дитині, можна, якщо нанести мильну піну на невелику ділянку шкіри. Змийте і почекайте кілька днів. Якщо на шкірі не з'явилося роздратування і почервоніння — значить, милом можна користуватися спокійно.

Як правильно використовувати дитяче мило?

Крім питання "чим мити?" залишається наступне, воно також вимагає відповіді. Це питання "як мити?". Враховуючи особливості дитячої шкіри ми зібрали кілька рекомендацій. Не варто купати дитину з милом частіше, ніж раз на тиждень. Сюди також відносяться різні дитячі шампуні, піни для купання та інше. Це вбереже ніжну дитячу шкіру від пересихання. Не наносьте миючий засіб безпосередньо на дитячу шкіру. Нанесіть на руки і спініть, і вже готовою піною мийте. Не залишайте мило на дитячій шкірі на тривалий час. Якщо ви купаєте дитину, нехай вона спочатку поплюскається в водичці з відваром, а вже після цього застосовуйте мило. Миючий засіб потрібно ретельно змити під проточною водою.