Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Еліксир здавна використовувався в якості рідкого лікарського препарату. Це суміш екстрактів рослин на водній або спиртовій основі.

Еліксир для обличчя - це концентрат активних речовин. Відповідно, це просто швидка допомога нашій шкірі. Шкода, що багато хто недооцінює ці засоби, кажучи, що наші бабусі нічим НЕ користувалися і виглядали відмінно. Раніше екологічна обстановка і якість продуктів були зовсім іншими. Тепер ритм життя, забруднене повітря, стреси, харчування позначаються на стані шкіри. Багато косметологів так і називають сироватки і еліксири - активатори. Вони активують або підсилюють дію будь-якого крему. А якщо сироватка тієї ж фірми і тієї ж серії, що і крем, це подвійний «удар» по проблемам шкіри. Так що, якщо крем не справляється зі своєю функцією, візьміть сироватку.

Не забувайте що обличчя у дівчини - це обличчя, шия і область декольте. І після 30 років не шкодуйте догляду на ці області. Тим більше, що еліксир рідший, ніж крему і його досить 2 крапель. Він швидко вбирається і має супер приємний аромат. Відразу можете наносити крем. Пам'ятайте, що еліксир - це не самостійний, а допоміжний продукт! Дає швидкий ефект, але закріпити його повинен крем. Це забезпечить результат надовго.

Наш інтернет-магазин доставить даний продукт у Києві та по всій Україні.