Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Лосьйони - лікувальні засоби на основі води і, як правило, спирту. Можуть містити кислоти, цинк, сірку, сильні антисептики і антибактеріальні компоненти, наприклад - триклозан. Дуже добре підходять для комплексного лікування акне і жирної шкіри. Використовуйте лосьйони точково або на все обличчя, але при наявність спирту в складі, не наносите на зону очей і губ.

Лосьйони бувають водні, спиртові, лужні і кислі - кожен вид підходить для догляду за певним типом шкіри. Для догляду за жирною шкірою підійдуть спиртові та лужні лосьйони, для сухої - кислі або водні. Правда, навіть для жирної шкіри в світлі сучасних досліджень, замість лосьйонів на спирті все частіше успішно використовуються ізотонічні антибактеріальні лосьйони. Якщо ви все-таки зважилися придбати спиртовий лосьйон - вміст спирту не повинен перевищувати 40%, а краще - і ще менше. Лосьйони застосовують для очищення обличчя (наприклад, при знятті макіяжу), зволоження, освіження і пом'якшення шкіри. Здорова шкіра має слабокислу реакцію, з огляду на це, сучасні лосьйони для обличчя мають зазвичай рН в межах 5 -7.

Які бувають види лосьйонів.

 Спиртовий лосьйон знезаражує, добре очищає, підсушує ранки і прищики, але може дратувати і висушувати шкіру, тому користуватися ним можна навіть при жирній шкірі не частіше ніж через день. Після обробки спиртовим лосьйоном обов'язково протріть шкіру обличчя заспокійливим тоніком або змастіть легким заспокійливим кремом. Користуватися спиртовмісними лосьйонами і вмиватися з милом не рекомендуємо.

 Кислі лосьйони найчастіше містять лимонну або молочну кислоту, за рахунок чого відбілюють шкіру, звужують широкі пори, але погано очищають шкіру. Тому такими лосьйонами рекомендують користуватися вже після очищення молочком і водою з пінкою.

Лужні лосьйони слабкої концентрації застосовуються для догляду за жирною шкірою. Ватним тампоном, просоченим лужним розчином, обережно протирають запалену шкіру (при вуграх, гнійних запаленнях).

 Водні лосьйони підходять для щоденного застосування при будь-якому типі шкіри. До їх складу входять екстракти трав і рослин, які крім очищення тим чи іншим чином впливають на шкіру. Це найбільш безпечні очисники.

Наш інтернет-магазин Adel.com.ua доставляє товари у Києві та по всій Україні.