Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Для чого потрібні засоби для засмаги?

Під впливом ультрафіолетових променів шкіра людини поступово втрачає еластичність, стає сухою і рано старіє. Природа подбала про природний захист людини від шкідливого опромінення - у верхньому шарі нашої шкіри міститься пігмент меланін, який і здійснює захисну функцію.

Чим темніше шкіра людини, тим більше в ній міститься меланіну і, відповідно, тим менше ризику отримати сонячний опік. Однак часто природного захисту шкіри не вистачає, і тоді на допомогу приходять спеціальні захисні засоби, що містять фільтри, які поглинають більшу частину ультрафіолетових променів, а також стимулюють утворення меланіну.

Є різні види засобів для засмаги - як звичайні креми, емульсії і олії, так креми-спреї. Незначною перевагою спреїв є більш зручний і більш швидкий спосіб нанесення - захисний засіб не намазується, а розбризкується над тілом.

 Безпечний час засмаги становить лише 10 хвилин. Тому, скориставшись спеціальним кремом для засмаги, SPF якого становить, наприклад, 12 одиниць, можна перебувати на сонці протягом двох годин (10х12 = 120 хвилин). Однак варто знати, що засмагати більше 50 хвилин не доцільно взагалі, оскільки вироблення меланіну, який і відповідає за темний колір засмаглою шкіри, припиняється саме через цей час.

Величина захисного фактора засобів для засмаги знаходиться в межах від 2 до 50 і більше одиниць. 

  • Засоби для засмаги з фактором 2-4-6 здійснюють базовий захист;
  • 8-10-12 - середній захист;
  • 15-20-25 - високий захист;
  • 30-40-50 - інтенсивний захист;
  • 50 і вище - блокуючий захист.

Засоби після засмаги

 Засоби після засмаги наносять після прийняття сонячних ванн для зволоження, охолодження і заспокоєння шкіри. Також кошти після засмаги роблять загар більш стійким.
 Засоби після засмаги можна умовно розділити на: призначені для людей, які засмагали правильно, і для тих, кому необхідна швидка косметична допомога. Для "сонцеслухняних" людей випускають засоби, що закріплюють засмагу, а тим, хто не вберігся і отримав опіки, допоможуть спеціальні засоби від опіків.

Засоби для автозасмаги

Засоби автозагара (автобронзати, бронзери, акселератори засмаги і тому подібні) сприяють потемнінню шкіри без участі сонця. Дія автозасмаги є ніщо інше, як штучне підфарбовування шкіри. Наприклад, один з видів засобів для автозасмаги - автобронзат, містить речовину, яка викликає потемніння шкіри, зв'язуючись з її білками. Оскільки таким чином фарбуються лише верхні шари шкіри, "засмага" змивається через кілька днів.