Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Навіщо потрібен гель для інтимної гігієни

Сучасні уявлення про догляд за собою іноді вступають у протиріччя із рекомендаціями лікарів. Гінекологи одностайно заявляють, що користуватися милом у догляді за інтимною гігієною неприпустимо, особливо кожного дня. Раніше жінки користувалися із цією метою відварами лікарських трав. Але наші вічно зайняті сучасниці рідко вдаються до цього, але при цьому не можуть допустити появи запаху і тим більше не бажають отримати якусь жіночу хворобу.

Чому не мило?
Вся справа у кислотно-лужному балансі. Мило створює лужне середовище, причому досить насичене. Але природним для жіночих органів є кислотне середовище. Тому гель для жінок зазвичай має у якості однієї із основних складових природну органічну кислоту (найчастіше молочну, але можливі і більш складні склади).

Також мило (що б не говорила реклама) не дуже ефективне проти більшості хвороботворних бактерій. Воно змиває забруднення, в яких бактерії містяться, але не знищує їх. Така недбалість в інтимній зоні є неприпустимою. Раніше з функцією знезараження справлялися настої лікарських трав.

Як обирати товар
Зараз у продажу є великий вибір гелів для гігієни інтимних місць. Ціни можуть дуже різнитися. Обираючи гель для жінок, потрібно звернути увагу на деякі деталі його складу (вони обов'язково вказуються на упаковці):

  • наймолодшим жінкам слід брати засіб з мінімальною кислотністю; 
  • краще, якщо в препараті не буде ароматів - менший ризик алергічної реакції; 
  • добре, якщо до складу входить не одна молочна кислота;
  • гель повинен містити екстракти рослин, що мають антибактеріальну дію (ромашка, календула). 

Слід зауважити, що навіть гелем краще не користуватися кожен день, а тим більше по кілька разів. Його слід застосовувати регулярно, але не постійно - іноді слід обходитися просто теплою чистою водою.

На нашому сайті Adel.com.ua Вы зможете підібрати засіб, який підійде саме Вам. Доставка товару діє по Києву та по всій Україні.