Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Багато хто з нас вже був знайомий із сироватки раніше, правда, представлені ці продукти були виключно для обличчя, вони пропонувались и як засіб, який слід поєднувати з кремом, щоб покращувати його корисні властивості. Для тіла було кілька альтернатив - від крему до лосьйону і олійки. Що змінилося з появою сироватки для тіла, яка її основне завдання? Виробники приписують сироваткам для тіла наступні позитивні якості: легка текстура, насичений компонентний склад, який швидко засвоюється, хороша сумісність з іншими косметичними продуктами, підвищення ефективності їх впливу на шкіру.

Які бувають сироватки для тіла

Зараз виробники косметики представляють асортимент сироваток на будь-який смак: з коктейлями проти старіння, целюліту, для підвищення пружності шкіри, що додають енергію дермі. Залежно від проблеми, для вирішення якої розроблені сироватки, у них буде свій унікальний склад.
Наприклад, у сироватки, налаштовані на боротьбу проти целюліту, включені компоненти, покликані стимулювати мікроциркуляцію крові, руйнувати підшкірний жир і вивільняти його з клітин, усувати токсини. У омолоджуючі засоби додають екстракти трав, вітаміни, пептиди, що стимулюють вироблення власного колагену і еластину клітинами, а в зволожуючі - гіалуронову кислоту, масла і рослинні екстракти, що усувають сухість, лущення і знімають роздратування.
Особливий коктейль інгредієнтів додають в сироватки проти розтяжок. Він поєднує в собі речовини, які відлущчують поверхню шкіри, завдяки чому вона візуально вирівнюється, і стимулюючі власний колаген та еластин компоненти. У цій ролі можуть виступати фруктові кислоти, рослинні екстракти, мінерали, вітаміни, пептиди.

Чи можна поєднувати сироватку для тіла з іншою косметикою

Сироватку разом з кремом ви обов'язково повинні використовувати, якщо це комплекс засобів, розроблений виробником саме як тандем, коли засоби доповнюють один одного або одне з них виступає активатором для іншого. А також завжди треба орієнтуватися на свої власні відчуття. Якщо відчуваєте, що зволоження недостатньо, шкіра стягнута, треба на додаток до сироватки використовувати крем. Крім того, багато засобів для тіла використовуються тільки там, де є проблема, наприклад, целюліт або розтяжки.