Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Спрей для тіла - незамінне доповнення у косметичці з догляду за тілом. Для чого він потрібен? Початкове завдання абсолютно всіх спреїв - моментально зволожити, охолодити і освіжити. В основному вони призначаються у тих випадках, коли ви дуже багато часу проводите на сонці або у воді (пляж, басейн, прийняття сонячних ванн, прогулянка в обідні сонячні години і т.д.), шкірна поверхня пересушується і вимагає додаткової вологи і живлення, від чого їх також називають вогнегасниками для тіла. Також спреї здатні захистити і позбавити від опіків сонця, почервоніння шкіри після депіляції і від літніх палючих сонячних променів.

Як користуватися. Розприскувати спреї потрібно на відстані двадцяти сантиметрів на відкриті шкірні ділянки. Легкий склад миттєво вбереться, не залишаючи слідів і плям. Користуватися ними ви можете абсолютно у будь-який час, коли з'являються думки про прохолодний освіжаючий душ. Використання спреїв для тіла найбільш актуальне у літній період, коли наша шкіра максимально стикається із зовнішнім світом - на шкіру потрапляє пил, бруд та інші малоприємні речовини. А сонце і повітря роблять свою неприємну роботу, пересушуючи шкіру і закупорюючи пори. Правильний спрей для тіла не тільки доповнюватиме ваші парфуми, додаючи приємного і стійкого аромату шкірі, але і дозволить захистити шкіру від негативних наслідків навколишнього середовища і сонячного випромінювання. Є спреї, які можуть виконувати виключно «ароматичну» функцію, працюючи як додаткові парфуми. Є спреї, наповнені корисними оліями та іншими корисними компонентами - зволожують шкіру, освіжають, живлять і захищають від сонячних променів.

Спреї варто наносити після душу - на чисту і вже висушену шкіру. Це необхідно для того, щоб ви не «позапечатували» весь пил і бруд, які «зібрали» на шкірі за день. Та й аромат спрея розкриється краще і активніше.

До складу спреїв входять парфумовані освіжаючі компоненти, які подарують не тільки прохолоду і вологу, але приємний ніжний тонкий аромат.