Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

456.00 грн.
229.00 грн.
212.00 грн.
135.00 грн.
127.50 грн.
127.00 грн.
120.00 грн.
115.00 грн.
113.00 грн.
110.50 грн.
109.65 грн.
102.00 грн.
91.00 грн.

Сторінки

Перепади температур, постійне використання засобів для укладки, фена - всі ці фактори негативно впливають на здоров'я волосся. Коли наше волосся помітно пошкоджене, тільки тоді ми посилено починаємо використовувати живильні і зволожуючі засоби. Однак такий підхід вкрай неефективний: щоб волосся залишалося блискучим і міцним, необхідно використовувати додатковий догляд мінімум раз в тиждень, навіть якщо вам здається, що все в порядку. Призначення маски для волосся може бути різним, також як її спосіб застосування і сила впливу. Тому даний вид косметичних засобів покликаний усунути зайве випадіння волосся і забезпечити такі процеси:

  • зміцнення волосяної структури;
  • посилення росту;
  • зволоження і усунення зайвої сухості;
  • структурний відновлення пошкоджених ділянок волосся.

Вибір маски для волосся повинен бути обумовлений такими важливими факторами, як тип волосся (сухе, жирне, кучеряве, рівне і т.д.), призначення (зволоження, живлення, відновлення, зміцнення, проти випадіння волосся і т.д.), а також сила впливу даного засобу. Так, професійна маска для волосся передбачає більш концентрований склад, в той час як косметичні засоби з масового вжитку мають меншу силу. Більш того, маски для волосся мають більш якісний склад, який може включати різні натуральні масла, як базові, так і ефірні. Тому, вирішивши купити певний засіб по догляду, уважно вивчіть його склад і відповідність власних потреб.

Поради по використанню масок для волосся:

  • Розподіляючи маску, основну уваги ми приділяємо верхній частині волосся, забуваючи, що нижні пасма і теж мають потребу у живленні і додатковому доглядуі Щоб забезпечити ідеальний розподіл маски по всій масі волосся і уникнути сплутування, після нанесення засобу дбайливо пройдіться по волоссю спеціальним гребінцем з рідкими зубчиками.
  • Обирайте маску, яка призначена для вирішення специфічної проблеми саме вашого волосся - і якщо у вас пошкоджене волосся, не варто купувати засіб для фарбованого. Також завжди уважно читайте інструкції: більшість масок рекомендують НЕ змивати протягом п'яти хвилин, але деякі потрібно утримувати на волоссі цілих 15!
  • Після використання маски волосся повинне бути чистим і свіжим. Якщо ви помітили, що волосся виглядає брудним, швидше за все, ця маска вам не підходить. Спробуйте пошукати засіб з більш легкою текстурою.
  • Не забувайте про кінчики волосся: при нанесенні маски завжди приділяйте особливу увагу цій зоні.

На сайті Adel.com.ua представлений широкій вибір данного продукту від популярних білоруських марок. Доставляємо замовлення по Києву та по всій Україні.