Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

Сироватка для волосся - це один продукт, який об'єднує в собі властивості маски, бальзаму і навіть мусу. А відновлюча сироватка для волосся - це найефективніший засіб для його лікування, який доступний на сьогодні і професійним перукарям, і  звичайним жінкам.

Головна відмінність цієї речовини від всіх інших доступних засобів для догляду за волоссям - це її ефективність, причому в експрес форматі. Тобто ефект від використання цього продукту - моментальний. Якщо ж використовується відновлювальна сироватка для волосся, то вона робить благотворний вплив на пасма на рівні структури. Напевно, тому застосування даного виду косметичного продукту дозволяє забезпечити максимально повне живлення, зволоження і захист локонів.

Різні виробники косметичних продуктів пропонують склади, які відрізняються і за формулами, і за ефектом від застосування. Тобто відповісти однозначно з чого складається сироватка для волосся не можна, так як у кожного препарату свій склад, який включає масла, протеїни, вітаміни та різні мікроелементи. Але будь-яка, тим більше відновлююча сироватка для волосся містить активні компоненти, які всмоктуючись в локони, насичують їх киснем і живильними речовинами, що в свою чергу сприяє реконструкції пасом на рівні структури.

З огляду на унікальний склад, препарат не тільки прискорює ріст волосся, але і:

  • надає локонам здоровий блиск;
  • збільшує еластичність пасом;
  • запобігає випаданню;
  • вирішує проблеми ламкості і посічених кінчиків;
  • може навіть позбавити від лупи.

Крім того, відновлююча суміш благотворно впливає на шкіру голови і тим самим підсилює загальний ефект від її застосування.

На нашому сайті Adel.com.ua ви зможете обрати продукт, який буде відповідати саме вашим потребам. Доставка діє по місту Києву і по всій Україні.