Інтернет-магазин
білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Фільтри товарів

Сироватка для волосся

73 грн.
62 грн.
72 грн.
139 грн.
132 грн.
77 грн.
67 грн.
87 грн.
57 грн.
70 грн.
64 грн.
100 грн.
64 грн.
98 грн.

Сироватка для волосся - це один продукт, який об'єднує в собі властивості маски, бальзаму і навіть мусу. А відновлюча сироватка для волосся - це найефективніший засіб для його лікування, який доступний на сьогодні і професійним перукарям, і  звичайним жінкам.

Головна відмінність цієї речовини від всіх інших доступних засобів для догляду за волоссям - це її ефективність, причому в експрес форматі. Тобто ефект від використання цього продукту - моментальний. Якщо ж використовується відновлювальна сироватка для волосся, то вона робить благотворний вплив на пасма на рівні структури. Напевно, тому застосування даного виду косметичного продукту дозволяє забезпечити максимально повне живлення, зволоження і захист локонів.

Різні виробники косметичних продуктів пропонують склади, які відрізняються і за формулами, і за ефектом від застосування. Тобто відповісти однозначно з чого складається сироватка для волосся не можна, так як у кожного препарату свій склад, який включає масла, протеїни, вітаміни та різні мікроелементи. Але будь-яка, тим більше відновлююча сироватка для волосся містить активні компоненти, які всмоктуючись в локони, насичують їх киснем і живильними речовинами, що в свою чергу сприяє реконструкції пасом на рівні структури.

З огляду на унікальний склад, препарат не тільки прискорює ріст волосся, але і:

  • надає локонам здоровий блиск;
  • збільшує еластичність пасом;
  • запобігає випаданню;
  • вирішує проблеми ламкості і посічених кінчиків;
  • може навіть позбавити від лупи.

Крім того, відновлююча суміш благотворно впливає на шкіру голови і тим самим підсилює загальний ефект від її застосування.

На нашому сайті Adel.com.ua ви зможете обрати продукт, який буде відповідати саме вашим потребам. Доставка діє по місту Києву і по всій Україні.

Підписатися на Сироватка для волосся