Adel

Інтернет-магазин білоруської косметики

+380 978082724
Зворотній дзвінок

Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб - Нд: вихідний

Adel

Інтернет-магазин якісної косметики

Кошик

Товарів ще немає

Secondary navigation

Продукція

У нашому інтернет-магазині представлена ​​різноманітна, якісна і доступна декоративна косметика для обличчя.  Багато жінок знають, чому важливо вибирати якісну косметику для макіяжу обличчя. Адже засоби які щоденно контактують з шкірним покривом, повинні підбиратись індивідуально згідно з типом шкіри, і повинні бути абсолютно безпечними. 

Для створення ідеального тону Вам знадобиться:
Основа під макіяж: найкращий засіб з підготовки шкіри для нанесення макіяжу, вирівнює тон шкіри, робить її гладкою  та пом’якшує.
Тональний крем:  розроблений спеціально для того , щоб кожна жінка могла створити свій ідеальний тон. Підбирається  під тон шкіри. В нашому інтернет-магазині, ви можете знайти свій ідеальний тон, максимально комфортні текстури та натуральні відтінки, бездоганне покриття. Рівний тон - кожен день з білоруською косметикою!
Пудра: створена для ідеального закріплення макіяжу, та  надає шкірі матовості. Завдяки білоруським пудрам,  які представлені в нас в магазині, ваш образ буде бездоганний.
Рум’яна:  розроблений для завершення макіяжу легким рум’янцем. Завдяки цьому обличчя буде виглядати більш виразним та скульптурним. Кожна модниця зайде свій відтінок в нашому магазині.
Коректор: призначений для маскування недоліків на шкірі, а також  підкреслить найкращі риси обличчя. Завдяки коректору від білоруських брендів, Ви з легкістю можете замаскувати темні кола під очима, при необхідності. 
Хайлайтер:  засіб для створення «скульптурності» облиичя - висвітлення і виділення окремих ділянок, отримання сяючого, свіжого вигляду приховування дрібних зморшок. Хайлайтер не є маскуючий засобом, він не приховує дефекти шкіри. При неправильному і невмілому застосуванні здатний підкреслити дефекти шкіри.
Скульптор: це продукт, за допомогою якого можна підкреслити вилиці, підправити анатомію обличчя, прибрати об’єми, які здаються нам зайвими. Без скульптора обличчя  часто може виглядати плоским. Колір слід підбирати  максимально наближений до кольору природної тіні. Текстура може бути як кремова так і суха, різниця тільки в тому, що кремову текстуру завжди слід зверху закріпляти прозорою пудрою.

Найважливіше в макіяжі обличчя - правильно підібрати тональну основу.

Замовляйте декоративну косметику для обличчя на  Adel.com.ua. Саме тут, Ви можете купити якісну, оригінальну косметику від білоруських брендів, за найкращою ціною, з доставкою по Києву та всій Україні.